Έδωσε λύσεις ο Μπρόγκτον όμως δεν έφταναν (video)

Ο Μάλκολμ Μπρόγκτον κατάφερε να δημιουργήσει προβλήματα στην άμυνα των Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς, σημειώνοντας 17 πόντους από τους οποίους οι έντεκα στην τρίτη περίοδο.
Θωμάς Ναλμπάντης
13/01/2018 • 08:48
Ο Μάλκολμ Μπρόγκτον
Ο Μάλκολμ Μπρόγκτον κατάφερε να δημιουργήσει προβλήματα στην άμυνα των Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς, σημειώνοντας 17 πόντους από τους οποίους οι έντεκα στην τρίτη περίοδο. Ο παίκτης των Μιλγουόκι Μπακς ήταν από τους καλύτερους της ομάδας του στην εντός έδρας ήττα 108-94 από τους πρωταθλητές. Δείτε τις καλύτερες στιγμές του Αμερικανού παίκτη από τη συγκεκριμένη αναμέτρηση.

Το σχετικό βίντεο:

21/06/2018 • 08:27

Γαλλία κι Αργεντινή ξανά σε δρόμους με "παγίδες"

Η Αργεντινή παίζει για την αξιοπρέπειά της κόντρα σε μια ομάδα με ομοιογένεια, σοβαρότητα. Λιγότερο δύσκολο, όχι όμως τόσο απλό, το έργο της Γαλλίας με αντίπαλο το αξιόμαχο Περού. Ακόμα πιο ανταγωνιστικό αναμένεται το ματς της Δανίας με την Αυστραλία

09/05/2018 • 16:07