Ο Παναθηναϊκός Superfoods υποδέχεται την ΤΣΣΚΑ Μόσχας σε ένα κρίσιμο ευρωπαϊκό ντέρμπι για την 19η Αγωνιστική της Euroleague (21.15, Novasports1HD και ηχητικά στο Novasports.gr).

Δημήτρης Γιαννακόπουλος
    18/01/2018 • 20:52

Γιαννακόπουλος: "Να τιμωρηθούν οι υπαίτιοι"

Ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος τοποθετήθηκε επίσημα μετά τα λάθη των διαιτητών στο ματς με τη Φενέρμπαχτσε, υποστηρίζοντας ότι ξεφεύγουν φάσεις κατ' επανάληψη και κατά συρροή εις βάρος του Παναθηναϊκού.

Λοτζέσκι
    18/01/2018 • 19:12

Ούτε με ΤΣΣΚΑ ο Λοτζέσκι

Χωρίς τον Ματ Λοτζέσκι θα παραταχθεί ο Παναθηναϊκός απέναντι στην ΤΣΣΚΑ Μόσχας το βράδυ της Παρασκευής.

Σαν να έπαιζε! (video)

Ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος ταξίδεψε στην Πόλη για να παρακολουθήσει την αναμέτρηση του Παναθηναϊκού κόντρα στη Φενέρ και έζησε το παιχνίδι σαν να ήταν παίκτης της ομάδας.

Κρίμα ρε Παναθηναϊκέ! (video)

Ο Παναθηναϊκός, αν και έπαιξε εξαιρετικό μπάσκετ στην Πόλη πληγώθηκε από τα επιθετικά ριμπάουντ της Φενέρ στο τελευταίο λεπτό και γνώρισε την ήττα με σκορ 67-62.