Πανιώνιος
    Ζιάγκος
    13/01/2018 • 22:09

Ζιάγκος: «Δεν είχαμε ενέργεια για να ακολουθήσουμε»

Ο Προπονητής του Πανιωνίου Βαγγέλης Ζιάγκος, υποστήριξε μετά το τέλος του αγώνα με τον ΠΑΟΚ, πως η ομάδα του, δεν είχε την απαραίτητη ενέργεια και αθλητικότητα για να ακολουθήσει τον ρυθμό που επέβαλλε ο ΠΑΟΚ μετά τα πρώτα 15 λεπτά.

ΠΑΟΚ-Πανιώνιος
    13/01/2018 • 18:44

Με «καυτό» Λίνο, ο ΠΑΟΚ νίκησε τον Πανιώνιο

Ο ΠΑΟΚ ζορίστηκε για 14 λεπτά από τον Πανιώνιο, στο σπίτι του, όμως με τον Χρυσικόπουλο να σκοράρει και με βελτιωμένη αμυντική λειτουργία, ο «Δικέφαλος» πήρε την νίκη απέναντι στον Πανιώνιο με 92-74.

Ο Βαγγέλης Ζιάγκος
    09/01/2018 • 12:25

Παραμένει στον Πανιώνιο ο Ζιάγκος

Αλλαγή δεδομένων στην υπόθεση του Βαγγέλη Ζιάγκου, καθώς η διοίκηση της ομάδας δεν έκανε δεκτή την παραίτησή του και έτσι ο Έλληνας τεχνικός συνεχίζει κανονικά στην τεχνική ηγεσία των «κυανέρυθρων».

09/01/2018 • 10:17

Παρελθόν από τον Πανιώνιο ο Ζιάγκος

Αποχώρησε από την τεχνική ηγεσία του Πανιωνίου ο Βαγγέλης Ζιάγκος, αναλαμβάνοντας την ευθύνη για την έως τώρα πορεία της ομάδας στο πρωτάθλημα της Stoiximan.gr Basket League.

Άρης, μπάσκετ πανηγυρική
    06/01/2018 • 19:09

Ξύπνησε όταν έπρεπε ο Άρης

Ο Άρης αγωνίστηκε ουσιαστικά χωρίς τον Γιάννη Αθηναίου, (λόγω προβλήματος στη μέση στο 4ο λεπτό), ξεκίνησε το παιχνίδι με τον Πανιώνιο χάλια, αλλά τελικά κατάφερε να φτάσει στη νίκη με 81-87.

Σακελλαρίου: «Μόνο να κερδίσουμε...»

Ο Βασίλης Σακελλαρίου σχολίασε στο προσωπικό του blog την αναμέτρηση του Πανιώνιου με τον Ολυμπιακό που θα διεξαχθεί την Κυριακή (31/12) στις 14:00, ενώ ευχήθηκε και καλή χρονιά στον κόσμο.

Ο Νίκος Μίχαλος
    26/12/2017 • 20:30
    Σακελλαρίου
    18/12/2017 • 22:21

«Πάμε να νικήσουμε τον Ολυμπιακό»

Όλα τα παιχνίδια πρέπει να «χτυπά» ο Πανιώνιος αν θέλει να διεκδικήσει με αξιώσεις την παραμονή του στην κατηγορία, με τον Βαγγέλη Σακελλαρίου να εξηγεί πως πρέπει να αντιμετωπίσει η ομάδα του το παιχνίδι με τον Ολυμπιακό για τη 10η αγωνιστική της Basket League.

Λαύριο χωρίς φρενά

Πέμπτη συνεχόμενη νίκη για το Λαύριο που μετά τη νίκη κόντρα στην ΑΕΚ πήρε το ροζ φύλλο απέναντι και στον Πανιώνιο, με 83-73.

08/12/2017 • 23:11

Στο ΑΣΕΑΔ ο Πανιώνιος

Στο ΑΣΕΑΔ θα προσφύγει ο Πανιώνιος, μετά την απόρριψη της ένστασης για το ματς με την Κύμη, από τον Αθλητικό Δικαστή.

09/01/2018 • 15:38