ΒΟΛΕΙ
19/11/19 - 15:15
Το πέρασμα του Ολυμπιακού από τη Σύρο, οι Κουβανοί του ΠΑΟΚ, η Σαντορίνη που καλπάζει και όλα η επικαιρότητα ΣΤΟ ΦΙΛΕ απόψε στις 19.00. Ισίδωρος Πρίντεζης και Παντελής Λώλης αναμένουν τα δικά σας μηνύματα. #stofile
18/11/19 - 23:35
Με MVP τον αποτελεσματικό Μίλος Τσούλαφιτς ο ΟΦΗ πανηγύρισε την πρώτη του νίκη στην Volley League επικρατώντας του ανέτοιμου Παμβοχαικού στο Ηράκλειο με 3-0 σετ (25-19, 25-23, 25-13).
18/11/19 - 23:25
Με επιστολή που έστειλε στον Τύπο ο μάνατζερ παικτών και πρώην διεθνής διαιτητής Κώστας Μαργαρίτης απάντησε μετά από 21 μέρες σιωπής στις δηλώσεις του Γιούρι Φιλίποφ, πρώην κόουτς του ΠΑΟΚ αλλά και σε όσα γράφονται για αυτόν.
17/11/19 - 21:28
Τρία στα τρία για τον Ηρακλή του Ορφανού που νίκησε και την Κηφισιά 3-0 σετ (25-20, 25-13, 25-20) και μαζί με τον Ολυμπιακό είναι οι δύο ομάδες που βρίσκονται στην πρώτη θέση του βαθμολογικού πίνακα μετά την 3η αγωνιστική.
17/11/19 - 20:48
Με όπλο το σερβίς που του απέφερε 13 άσσους και πρωταγωνιστές τον Μιχάλ Φίνγκερ και τον πρώην παίκτη του Φοίνικα Θεόδωρο Βουλκίδη που σημείωσε 6 άσσους ο Ολυμπιακός κατάφερε να νικήσει με 3-0 σετ (25-10, 26-24, 25-19) και να διατηρηθεί στην κορυφή.
17/11/19 - 11:30
Ο Παντελής Λώλης σχολιάζει όλα όσα συνέβησαν στο "στρατόπεδο" του ΠΑΟΚ τις τελευταίες ώρες με τους Κουβανούς.
16/11/19 - 23:00
Τελικά κάτι μάλλον ήξερε ο Γιούρι Φιλίποφ όταν πριν από δύο μήνες έλεγε ότι οι Κουβανοί κάνουν ότι θέλουν στον ΠΑΟΚ.
16/11/19 - 22:21
Με MVP την Αμερικανίδα Άγκοστ ο Άρης πέτυχε την πρώτη του φετινή εκτός έδρας νίκη σπάζοντας ταυτόχρονα την κακή παράδοση που είχε στη Νάξο. Οι «κιτρινόμαυρες» νίκησαν 3-0 σετ (25-22, 25-18, 25-18) σβήνοντας το σερί τριών ηττών από τον Πανναξιακό.
16/11/19 - 22:09
Στην παρθενική του επίσημη εμφάνιση ο Κουβανός Άλμπο πήρε 26 πόντους σε 4 σετ και οδήγησε τον ΠΑΟΚ σε νίκη με 3-1 σετ (25-21, 25-18, 22-25, 25-23) επί της Ελπίδας Αμπελοκήπων για την 3η αγωνιστική της Volley League στο PAOK Sports Arena.
16/11/19 - 21:50
Εξήντα λεπτά ήταν αρκετά στον Παναθηναϊκό προκειμένου να επιστρέψει στις νίκες στην Volleyleague.
16/11/19 - 18:42
Με γηπεδούχο την ομάδα που θα προκριθεί από το ημιτελικό ζευγάρι Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ θα διεξαχθεί τον Ιανουάριο ο διπλός τελικός του Λιγκ Καπ Νίκος Σαμαράς.