ΤΕΝΙΣ
13/11/19 - 19:18
Ο Ράφα Ναδάλ επικράτησε του Ντανίλ Μεντβέντεφ με 2-1 σετ μετά από σπουδαία ανατροπή στο 3ο σετ κι ενώ ήταν πίσω στο σκορ με 5-1.
13/11/19 - 1:17
Ο Ντόμινικ Τιμ επικράτησε 2-1 σετ του Νόβακ Τζόκοβιτς και προκρίθηκε στους "4" του ATP Finals.
12/11/19 - 19:07
Είναι νέοι, ταλαντούχοι, αγαπητοί, πολλά υποσχόμενοι και «διασταυρώνουν τις ρακέτες τους» με την ψυχολογία στα ύψη. Τί καλύτερο λοιπόν;
12/11/19 - 13:31
Ιδιαίτερα ενοχλημένος ήταν ο Ραφαέλ Ναδάλ με ερώτηση δημοσιογράφου, ο οποίος θέλησε να μάθει αν ο πρόσφατος γάμος του Ισπανού επηρέασε την αφοσίωση του στο τένις και έπαιξε ρόλο στην ήττα από τον Ζβέρεφ.

11/11/19 - 18:05
Για πρώτη φορά στη σταδιοδρομία του ο Έλληνας τενίστας επικράτησε του Ντανιίλ Μεντβέντεφ, νικώντας τον Ρώσο με 2-0 στα σετ κατακτώντας παράλληλα και την πρώτη νίκη του στο ATP Finals.
01/11/19 - 19:34
Ο Νόβακ Τζόκοβιτς νίκησε 2-0 σετ τον Στέφανο Τσιτσιπά μέσα σε 58 λεπτά και προκρίθηκε στα ημιτελικά του τουρνουά Masters στο Παρίσι
30/10/19 - 10:03
Στο κορτ παλεύεις με τον αντίπαλο και τον εαυτό σου. Μια μάχη που δεν κανείς δεν ξέρει πόσο θα διαρκέσει...!
29/10/19 - 15:00
Ο Στέφανος Τσιτσιπάς θα αγωνιστεί στο ATP Finals ως το νούμερο έξι της παγκόσμιας κατάταξης.
29/10/19 - 12:21
29/10/19 - 1:08
Η νίκη του Τσονγκά επί του Ρούμπλεφ ήταν το αποτέλεσμα που ξεχώρισε στην πρώτη ημέρα του τουρνουά Masters 1000 στο Παρίσι.
29/10/19 - 0:14
Οι αθλήτριες του «κόκκινου» group ετοιμάζονται για το δεύτερο αγώνα τους στην Κίνα με την Μπάρτι να κοντράρεται με την Οσάκα και την Κβίτοβα να περιμένει την Μπέντσιτς.